U heeft geen rechten hiervoor.

Contact

Ons clubgebouw (Haesburg) is aan de
Veurselaan 15, 2272 AP in Voorburg - aan het fietspad van de Rodelaan naar de Laan van Dobbe tot Zegge
Telefoon: 070-3863212.

Googlemaps/routeplanner

Grotere kaart weergeven
Speltakken

Bevers:
Ruud van den Broek
bevers@smhg.nl

Welpen jongens:
Ido Pat-El (Wontolla)
mowgli-welpen@smhg.nl

Welpen meisjes:
Nienke Sloot
shanti-welpen@smhg.nl

Scouts jongens:
Jarno Holtmark van Dijkerhof
verkenners@smhg.nl

Scouts meisjes:
Alie Holtmark van Dijkerhof
gidsen@smhg.nl

Explorers:
Rob van der Aa
explorers@smhg.nl

Pivo's:
Anne Sloot
pivos@smhg.nl

Etak:
Peter Loorij
etak@smhg.nl

Plusscouts:
Hans Schallig
plusscout@smhg.nl

Verenigingsbestuur

Voorzitter:
Joeri Oudshoorn
voorzitter@smhg.nl

Penningmeester:
Winny Vos
penningmeester@smhg.nl

Secretaris:
Sandra Chouly
secretaris@smhg.nl

Groepsbegeleider:
Nelly Roek
groepsbegeleider@smhg.nl

Lid:
Sabine Beerbaum

Stichtingsbestuur
stichting@smhg.nl

Voorzitter:
Ebo Roek
stichting.voorzitter@smhg.nl

Penningmeester:
Ed van der Voort
stichting.penningmeester@smhg.nl

Secretaris:
Arnoud Vos
stichting.secretaris@smhg.nl

Leden:
Joeri Oudshoorn
Sabine Beerbaum

Overig

Materiaalcommissaris vereniging:
Arnoud de Jong
materiaalcommissaris@smhg.nl
materiaalbeheer@smhg.nl

Gebouwcommissaris vereniging:
Sander van Leeuwen
kluscommissaris@smhg.nl
hetisstuk@smhg.nl

Gebouw/terrein beheerder:
Adri Sloot
gebouwbeheerder@smhg.nl

Oudpapier actie: een activiteit van de vereniging ondersteund door leden, ouders en speltakken.
oudpapier@smhg.nl

Webmaster: beheer website SMHG
Ruud van den Broek
webmaster@smhg.nl

 
Copyright ©2017 Sint Maarten-Hildegard Voorburg Beheermodule SMHG